אטרקציות באזור

מיקום הכפר הסקנדינבי יאפשר לכם לטעום ממגוון רחב של אטרקציות, לצאת לטיולי כובב ולהנות מיופיו של הגליל המערבי , הגליל העליון , והגליל התחתון במרחק נסיעה קצר (עכו, צפת ,טבריה, ראש פינה כ- 30 דקות נסיעה ) צוות הכפר הסקנדינבי אסף עבורכם מידע והמלצות על האטרקציות באזור, מסעדות, מסלולי טיול, טיפולי גוף ועוד... כדי שתוכלו להפיק את המירב מחופשתכם מאחלים לכם חופשה נעימה באזור

ברוכים הבאים לאתר החדש שלנו
אנו נשמח לארח אתכם בכפר הסקנדינבי.

אירועי החודש

פעילות פסח במוזיאון תפן

פסח במוזיאון תפן לכל המשפחה

במוזיאון הפתוח בגן התעשייה תפן, מזמינים בפסח את כל המשפחה למגוון פעילויות ביניהן הצגות ילדים, מופעים, סדנאות יצירה, תערוכות, משחקיה ועוד
לאורך ימי החג, בשעה 12:00- הצגות ומופעים לילדים:

ב-12.4- מופע "אספסוף מוסיקלי", של תיאטרון פופיק- מסע מוסיקלי סביב העולם, באמצעות האזנה לכלי נגינה מיוחדים, שנאספו בעולם כמו: לאוטה, קלימבה, אודו, נבל פה, כלי נשיפה שונים, אקורדיאון ועוד בליווי נגינה וסיפורים.

ב- 13.4- הצגה "סודות תיאטרון הבובות", של תיאטרון פופיק- הצצה אל מאחורי הקלעים של תיאטרון הבובות לצלילי מוסיקה. אהבת הבובות לטבע, לאדם ולחיים בדרך הומוריסטית. מפגש בין בובנאית למוסיקאי בשיתוף הקהל.

ב- 15.4- מופע "המסע אל הצליל הקסום", של תיאטרון החלום- בהשראת הסיפור "תיבת הצלילים" מאת מירי פארי. שמשון יוצא למסע. הוא חייב להחזיר לאמא את הצליל הקסום, שהמכשפה האדומה גנבה לה.

ב- 16.4- הצגה "קברט סלים ומזוודות", של תיאטרון פופיק- מפגש עם דמויות ייחודיות ואנושיות. נוגעות ללב, לעתים מצחיקות לעתים מזילות דמעה. בהשראת עולם הקרקס ואומני הרחוב.

עוד במוזיאון:

  • תערוכה חדשה – "חפצים מגלים", המספרת את סיפורם של העולים מארצות מרכז אירופה, שהגיעו לארץ ישראל בין השנים 1933-1938
  • תערוכה "המופע הגדול"- עבודותיה של עפרה צימבליסטה ז"ל, בה מוצגים 101 פסלים של דמויות בגודל טבעי
  • תערוכת מכוניות קלאסיות שנסעו על כבישי הארץ
  • תערוכת פסלי חוץ במדשאות הגן
  • משחקיה לילדים מגיל 3 ומעלה
  • חנויות מפעל וקפטריה עם ארוחות ילדים כשרות לפסח.

לפרטים והזמנות: המוזיאון הפתוח גן התעשייה תפן: 04-9109609

חזרה לאירועי החודש >>